Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > DRP024V120W1BN
DRP024V120W1BN
DRP024V120W1BN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DRP024V120W1BN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DRP024V120W1BN
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 120W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero DRP024V120W1BN Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 120W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed, Conformal Coated
Koko / Dimension 4.87" L x 1.97" W x 4.76" H (123.7mm x 50.0mm x 121.0mm) Sarja CliQ II
Virta (wattia) 120W Muut nimet 1145-1083
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi DIN Rail Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5A Hyväksynnät CB, CCC, cCSAus, CE, cULus, cURus