DSOL-1341-120
DSOL-1341-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSOL-1341-120 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSOL-1341-120
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus SOLENOID PULL INTERMITTENT 120V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DSOL-1341-120 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus SOLENOID PULL INTERMITTENT 120V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16010 pcs Tietolomake DSOL-1341 Spec
Kategoria Moottorit, solenoidit, ohjauskortit / moduulit Paino 0.507 lb (229.97g)
Jännite - Rated 120VAC Tyyppi Open Frame (Pull)
päättyminen Style Quick Connect teknologia Electromechanical
Stroke Length 0.787" (20.00mm) Koko / Dimension 1.609" L x 1.312" W x 1.468" H (40.87mm x 33.33mm x 37.29mm)
Akselin yksityiskohdat Groove Sarja DSOL
Virta (wattia) 220W Muut nimet 1144-1311
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Käyttömäärä Intermittent Halkaisija - Shaft 0.247" (6.27mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Intermittent Duty Solenoid Open Frame (Pull) Type 0.787" (20.00mm) Stroke 120VAC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 65 Ohm