Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > L36SA3R315NRFA
L36SA3R315NRFA
L36SA3R315NRFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta L36SA3R315NRFA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero L36SA3R315NRFA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 50W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero L36SA3R315NRFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 50W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1511 pcs Tietolomake L36SA Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 2.25kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.55" L x 1.95" W x 0.35" H (39.4mm x 49.6mm x 8.9mm) Sarja Delphi L36SA
Virta (wattia) 50W Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 11-DIP Module Muut nimet 941-1024
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 18V - 75V Input
Nykyinen - Output (Max) 15A Ohjaustoiminnot Enable, Active Low