Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PMF-5V320WCAR
PMF-5V320WCAR
PMF-5V320WCAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PMF-5V320WCAR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PMF-5V320WCAR
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 320W
(Yhdysvaltain dollareina)
504 pcs
Product parameter
Osa numero PMF-5V320WCAR Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 5V 320W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm) Sarja PMF
Virta (wattia) 320W Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 78.5% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 55A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 55A Hyväksynnät CB, CCC, CE, cURus, TUVgs