Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > S24DE120R6PDFA
S24DE120R6PDFA
S24DE120R6PDFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S24DE120R6PDFA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S24DE120R6PDFA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs30 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero S24DE120R6PDFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-12V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4136 pcs Tietolomake S24SE, S24DE Series 15W
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -12V Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja S24DE
Virta (wattia) 15W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 941-1607
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, UVLO tehokkuus 87.5%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 625mA, 625mA