Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > S24DE150R6PDFA
S24DE150R6PDFA
S24DE150R6PDFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S24DE150R6PDFA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S24DE150R6PDFA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 20W
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero S24DE150R6PDFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2848 pcs Tietolomake S24SE, S24DE Series 20W
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja S24DE
Virta (wattia) 20W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 941-1610
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, UVLO
tehokkuus 88% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 670mA, 670mA 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 670mA, 670mA Ohjaustoiminnot Enable, Active High