Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > S24SE12002NDFA
S24SE12002NDFA
S24SE12002NDFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S24SE12002NDFA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S24SE12002NDFA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 20W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs30 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero S24SE12002NDFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3030 pcs Tietolomake S24SE, S24DE Series 20W
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja S24SE
Virta (wattia) 20W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 941-1593
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 24 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, UVLO tehokkuus 88%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 1.67A