Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > S24SE150R6PDFA
S24SE150R6PDFA
S24SE150R6PDFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S24SE150R6PDFA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S24SE150R6PDFA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero S24SE150R6PDFA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3564 pcs Tietolomake S24SE, S24DE Series 10W
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja S24SE
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 941-1625
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, UVLO
tehokkuus 87% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 670mA 9V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 670mA Ohjaustoiminnot Enable, Active High