Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > AP7341-36FS4-7
AP7341-36FS4-7
AP7341-36FS4-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AP7341-36FS4-7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AP7341-36FS4-7
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC REG LINEAR 3.6V 300MA 4DFN
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero AP7341-36FS4-7 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC REG LINEAR 3.6V 300MA 4DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 524558 pcs Tietolomake AP7341(D)
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.27V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.6V Voltage - lähtö (Max) -