DDZX33-13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDZX33-13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | DDZX33-13 |
|---|---|
| Valmistaja | Diodes Incorporated |
| Kuvaus | DIODE ZENER 33V 300MW SOT23 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | DDZX33-13 | Valmistaja | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 33V 300MW SOT23 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1863932 pcs | Tietolomake | DDZX5V1B - DDZX43 |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 33V |
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos | 900mV @ 10mA | Toleranssi | ±3% |
| Toimittaja Device Package | SOT-23 | Sarja | - |
| Virta - Max | 300mW | Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Muut nimet | DDZX33-13DI |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 75 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 33V 300mW ±3% Surface Mount SOT-23 | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 50nA @ 27V |