DMN10H220LQ-7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DMN10H220LQ-7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DMN10H220LQ-7
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero DMN10H220LQ-7 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 719923 pcs Tietolomake DMN10H220LQ
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 1.6A, 10V Tehonkulutus (Max) 1.3W (Ta)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Valmistajan toimitusaika 20 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 401pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.3nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 1.6A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount SOT-23-3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)