DMT6005LCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DMT6005LCT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DMT6005LCT
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET NCH 60V 100A TO220AB
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 60003 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero DMT6005LCT Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET NCH 60V 100A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 60003 pcs Tietolomake DMT6005LCT
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja Automotive, AEC-Q101
RDS (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 20A, 10V Tehonkulutus (Max) 2.3W (Ta), 104W (Tc)
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2962pF @ 30V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 47.1nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 60V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 100A (Tc) 2.3W (Ta), 104W (Tc) Through Hole TO-220AB
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)