Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > kiteet > F80800016
F80800016
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta F80800016 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero F80800016
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero F80800016 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 208626 pcs Tietolomake F80800016 Specification
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Tyyppi MHz Crystal
Koko / Dimension 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm) Sarja SaRonix-eCera™ F8
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Muut nimet F80800016TR
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Toimintatapa Fundamental
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Load Kapasitanssi 8pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.061" (1.55mm)
Taajuussietoisuus ±50ppm taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 8MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus 8MHz ±50ppm Crystal 8pF 200 Ohms 2-SMD, No Lead