Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > FD3000015
FD3000015
FD3000015
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FD3000015 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FD3000015
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero FD3000015 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 30.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20308 pcs Tietolomake FD Series, 3.3V
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja SaRonix-eCera™ FD Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 30MHz Yksityiskohtainen kuvaus 30MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 15mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA