Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > FD6250007
FD6250007
FD6250007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FD6250007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FD6250007
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 62.5MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero FD6250007 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 62.5MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19054 pcs Tietolomake FD Series, 3.3V
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja SaRonix-eCera™ FD Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 62.5MHz Yksityiskohtainen kuvaus 62.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 25mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA