Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > FN3600019
FN3600019
FN3600019
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FN3600019 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FN3600019
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 36.000MHZ CMOS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero FN3600019 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 36.000MHZ CMOS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19724 pcs Tietolomake FN Series, 1.8V
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 1.8V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja SaRonix-eCera™ FN Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead
ulostulo CMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.071" (1.80mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±25ppm
Taajuus 36MHz Yksityiskohtainen kuvaus 36MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 7mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA