Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > LDC500004
LDC500004
LDC500004
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LDC500004 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LDC500004
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero LDC500004 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11662 pcs Tietolomake LD Series, 2.5V
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja SaRonix-eCera™ LD Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±25ppm
Taajuus 125MHz Yksityiskohtainen kuvaus 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 47mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 30µA