MBRF10150CT-LJ
MBRF10150CT-LJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MBRF10150CT-LJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MBRF10150CT-LJ
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 207031 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero MBRF10150CT-LJ Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 207031 pcs Tietolomake MBR(F)10150CT
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 890mV @ 5A