PAM2400ACA330
PAM2400ACA330
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAM2400ACA330 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAM2400ACA330
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC SOT89
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PAM2400ACA330 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC SOT89 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4299 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 0.9V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Boost
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package SOT-89-3
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-243AA lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet PAM2400ACA330DI
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Up
Taajuus - Switching 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 400mA (Switch) TO-243AA
Nykyinen - Tuotos 400mA (Switch) Perusosan osanumero PAM2400