Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / Ajoitus - Sovelluskohtainen > PI6C20400BHEX
PI6C20400BHEX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PI6C20400BHEX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PI6C20400BHEX
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC CLOCK BUFFER 1:4 28SSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero PI6C20400BHEX Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC CLOCK BUFFER 1:4 28SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 71800 pcs Tietolomake PI6C20400B
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3.135 V ~ 3.465 V
Toimittaja Device Package 28-SSOP Sarja -
Ratio - Input: Tuotos 1:4 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) PLL Yes
ulostulo HCSL Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Päätarkoitus PCI Express (PCIe) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
panos HCSL Taajuus - Max 400MHz