Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > PXF620012
PXF620012
PXF620012
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PXF620012 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PXF620012
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero PXF620012 Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus OSCILLATOR XO 156.25MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11883 pcs Tietolomake PX Series, 3.3V
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja SaRonix-eCera™ PX Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
toiminto Enable/Disable taajuus vakaus ±50ppm
Taajuus 156.25MHz Yksityiskohtainen kuvaus 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 47mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 30µA