ZLLS400QTC
ZLLS400QTC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZLLS400QTC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZLLS400QTC
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V SOD323
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero ZLLS400QTC Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 40V SOD323 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 438170 pcs Tietolomake ZLLS400Q
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mV @ 400mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Toimittaja Device Package SOD-323
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 3ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-76, SOD-323 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 40V 520mA (DC) Surface Mount SOD-323
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 30V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 520mA (DC)
Kapasitanssi @ Vr, F 15pF @ 30V, 1MHz