ZXMHC10A07N8TC
ZXMHC10A07N8TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZXMHC10A07N8TC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZXMHC10A07N8TC
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET 2N/2P-CH 100V 8-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ZXMHC10A07N8TC Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus MOSFET 2N/2P-CH 100V 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 88060 pcs Tietolomake ZXMHC10A07N8
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Toimittaja Device Package 8-SOP Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 1.5A, 10V Virta - Max 870mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)