ZXT11N20DFTA
ZXT11N20DFTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZXT11N20DFTA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZXT11N20DFTA
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS NPN 20V 2.5A SOT23-3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ZXT11N20DFTA Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS NPN 20V 2.5A SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 188174 pcs Tietolomake ZXT11N20DF
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 20V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 130mV @ 250mA, 2.5A transistori tyyppi NPN
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Virta - Max 625mW Pakkaus Cut Tape (CT)