ZXT14P12DXTA
ZXT14P12DXTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZXT14P12DXTA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZXT14P12DXTA
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS PNP 12V 6A 8-MSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 109255 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero ZXT14P12DXTA Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS PNP 12V 6A 8-MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 109255 pcs Tietolomake ZXT14P12DX
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 12V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 115mV @ 300mA, 6A transistori tyyppi PNP
Toimittaja Device Package 8-MSOP Sarja -
Virta - Max 1.1W Pakkaus Cut Tape (CT)