ZXTP01500BGTC
ZXTP01500BGTC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZXTP01500BGTC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZXTP01500BGTC
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus PWR HI VOLTAGE TRANSISTOR SOT223
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs
Product parameter
Osa numero ZXTP01500BGTC Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus PWR HI VOLTAGE TRANSISTOR SOT223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 403345 pcs Tietolomake ZXTP01500BG
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 500V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 50mA transistori tyyppi PNP
Toimittaja Device Package SOT-223 Sarja Automotive, AEC-Q101
Virta - Max 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA Muut nimet ZXTP01500BGTC-ND
ZXTP01500BGTCDITR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 60MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 500V 150mA 60MHz 3W Surface Mount SOT-223 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100nA Nykyinen - Collector (le) (Max) 150mA