ZXTP19100CZTA
ZXTP19100CZTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZXTP19100CZTA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZXTP19100CZTA
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS PNP 100V 2A SOT89
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero ZXTP19100CZTA Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS PNP 100V 2A SOT89 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 140313 pcs Tietolomake ZXTP19100CZ
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 2A
Jännite - Breakdown SOT-89-3 Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 100V
Sarja - RoHS-tila Digi-Reel®
Vastus - Base (R1) (ohmia) 142MHz Virta - Max 2.4W