ZXTS1000E6TC
ZXTS1000E6TC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ZXTS1000E6TC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ZXTS1000E6TC
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ZXTS1000E6TC Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5448 pcs Tietolomake ZXTS1000E6
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 12V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 240mV @ 100mA, 1.25A transistori tyyppi PNP + Diode (Isolated)
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja -
Virta - Max 885mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-23-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 220MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 10nA Nykyinen - Collector (le) (Max) 1.25A