200MDP2T3B6VS2RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 200MDP2T3B6VS2RE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 200MDP2T3B6VS2RE |
|---|---|
| Valmistaja | E-Switch |
| Kuvaus | SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 200MDP2T3B6VS2RE | Valmistaja | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 17304 pcs | Tietolomake | 200 Series Datasheet200MDP2T3B6VS2RE Drawing |
| Kategoria | kytkimet | Voltage Rating - DC | 20V |
| Voltage Rating - AC | 20V | päättyminen Style | PC Pin |
| kytkin Toiminta | On-Mom | Sarja | 200 |
| Paneeli Leikkaus Mitat | - | Pakkaus | Bulk |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 9 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | Valaistus tyyppi, Color | - |
| valaistus | Non-Illuminated | ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
| Sähköinen Life | 30,000 Cycles | Yksityiskohtainen kuvaus | Toggle Switch DPDT Through Hole |
| Nykyinen arvostelu | 0.4VA (AC/DC) | Piiri | DPDT |
| Holkki Thread | Unthreaded | Actuator Type | Standard Round |
| toimilaite Material | Brass, Chrome Plated | toimilaite Pituus | 5.08mm |