Koti > Tuotteet > kytkimet > Keinukytkimet > 300AWDP4R1M1RE
300AWDP4R1M1RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 300AWDP4R1M1RE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 300AWDP4R1M1RE
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 300AWDP4R1M1RE Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18691 pcs Tietolomake 300A Series Datasheet300AWDP4R1M1RE Drawing
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 20V
Voltage Rating - AC 20V päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta Mom-Off-Mom Sarja 300A
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 13.14mm x 7.20mm Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Asennustyyppi Panel Mount, Flange
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 30,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Flange