Koti > Tuotteet > kytkimet > Liukukytkimet > 500ASSP3M6QE
500ASSP3M6QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 500ASSP3M6QE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 500ASSP3M6QE
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero 500ASSP3M6QE Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23347 pcs Tietolomake 500ASSP3M6QE Drawing500A Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 120V päättyminen Style PC Pin
kytkin matka 3.05mm kytkin Toiminta On-Off-On
Sarja 500A Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C käyttövoima -
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 30,000 Cycles Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals
Sähköinen Life 30,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Slide Switch SPDT Through Hole, Right Angle
Nykyinen arvostelu 3A (AC/DC) Yhteystietojen ajoitus Not Specified
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenotto Finish Silver
Piiri SPDT Actuator Type Standard
toimilaite Material Polyamide (PA), Nylon toimilaite Pituus 3.10mm