Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > 520.01-BLK
520.01-BLK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 520.01-BLK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 520.01-BLK
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 520.01-BLK Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5031 pcs Tietolomake 520 Series
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 35V
Tyyppi Standard päättyminen Style PC Pin
kytkin Toiminta Off-Mom Sarja 520
Paneeli Leikkaus Mitat - Pakkaus Bulk
Muut nimet 520-01-1
A800100
EG1401
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 10mA (DC) Väri - Toimilaitteen / Cap Black