Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > 700ASP7B21M2QE
700ASP7B21M2QE
700ASP7B21M2QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 700ASP7B21M2QE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 700ASP7B21M2QE
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero 700ASP7B21M2QE Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31509 pcs Tietolomake 700A Series
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 120V Tyyppi Standard
päättyminen Style PC Pin kytkin Toiminta On-Mom
Sarja 700A Paneeli Leikkaus Mitat -
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals Sähköinen Life 50,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole Nykyinen arvostelu 3A (AC/DC)