GS10.00F130QP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GS10.00F130QP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | GS10.00F130QP |
|---|---|
| Valmistaja | E-Switch |
| Kuvaus | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | GS10.00F130QP | Valmistaja | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 115404 pcs | Tietolomake | GS Series |
| Kategoria | kytkimet | päättyminen Style | PC Pin |
| kytkin matka | 0.30mm | kytkin Toiminta | Off-Mom |
| Sarja | GS | Pakkaus | Bulk |
| ääriviivat | 7.20mm x 7.20mm | Muut nimet | EG2519 L600001 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C | käyttövoima | 130gf |
| Asennustyyppi | Through Hole | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mekaaninen Life | 1,000,000 Cycles | Valmistajan toimitusaika | 10 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Tulosuoja | - |
| Valaistus Voltage (Nimellinen) | - | Valaistus tyyppi, Color | - |
| valaistus | Non-Illuminated | ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole | Ota Rating @ Voltage | 0.05A @ 50VDC |
| Piiri | SPST-NO | Actuator Type | Standard |
| toimilaite Suunta | Top Actuated | toimilaite Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Toimilaitteen pituus, oikea kulma | - | Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora | 10.00mm |