Koti > Tuotteet > kytkimet > Kiertokytkimet > KC12A10.001NLS
KC12A10.001NLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KC12A10.001NLS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KC12A10.001NLS
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero KC12A10.001NLS Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25223 pcs Tietolomake KC12A10.001NLS DrawingKC Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 125V
päättyminen Style Solder Lug Sarja KC
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 9.80mm Dia käyttövoima 8.770gfm
Joitakin paikkoja 2 Napojen määrä per Deck 1
Dekkien 1 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Indeksi pysähtyy Fixed
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Rotary Switch 2 Position SPDT 350mA (AC) 125VAC Panel Mount
Syvyys takana olevaan paneeliin 18.50mm Nykyinen arvostelu 350mA (AC)
Yhteystietojen ajoitus Non-Shorting (BBM) Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenotto Finish Silver Piiri pakassa SPDT
Kulma Heitä 30° Actuator Type Flatted (6.35mm Dia)
toimilaite Pituus 10.00mm