Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > MDP16EET2103W
MDP16EET2103W
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MDP16EET2103W luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MDP16EET2103W
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero MDP16EET2103W Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4558 pcs Tietolomake MDP-16 Series DatasheetMDP16EET2103W Drawing
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 125V
Tyyppi Standard, Illuminated päättyminen Style Solder Lug
kytkin Toiminta On-On Sarja MDP-16
Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 16.00mm Dia Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -25°C ~ 55°C Asennustyyppi Panel Mount, Front
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 50,000 Cycles
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant Valaistus Voltage (Nimellinen) 28 VAC
Valaistus tyyppi, Color Incandescent, Red ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 8A (AC) Väri - Toimilaitteen / Cap White