Koti > Tuotteet > kytkimet > Painikekytkimet > P16EES11JREDRED
P16EES11JREDRED
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P16EES11JREDRED luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P16EES11JREDRED
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero P16EES11JREDRED Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4963 pcs Tietolomake D16, P16, L16 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 24V
Voltage Rating - AC 125V Tyyppi Standard, Illuminated
päättyminen Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm) kytkin Toiminta On-On
Sarja P16 Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 16.00mm Dia
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -20°C ~ 55°C
Asennustyyppi Panel Mount, Front Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 100,000 Cycles Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) 12 VDC Valaistus tyyppi, Color LED, Red
ominaisuudet - Sähköinen Life 50,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Nykyinen arvostelu 8A (AC), 6A (DC)