Koti > Tuotteet > kytkimet > Keinukytkimet > RA12131100
RA12131100
RA12131100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RA12131100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RA12131100
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero RA12131100 Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 144182 pcs Tietolomake RA12131100 DrawingRA1 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 125V
päättyminen Style Solder Lug kytkin Toiminta On-Off
Sarja RA1, LAMB Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 19.40mm x 13.10mm
Pakkaus Bulk Muut nimet EG5622
RA12131100-ND
Käyttölämpötila -20°C ~ 55°C Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet -
Sähköinen Life 10,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Nykyinen arvostelu 10A (AC) Väri - Toimilaitteen / Cap Black