Koti > Tuotteet > kytkimet > Keinukytkimet > RA15131100
RA15131100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RA15131100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RA15131100
Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero RA15131100 Valmistaja E-Switch
Kuvaus SWITCH ROCKER SPST 10A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 146441 pcs Tietolomake RA1 Series Datasheet
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 125V
päättyminen Style Solder Lug kytkin Toiminta On-Off
Sarja RA1, LAMB Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 19.40mm x 13.10mm
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -20°C ~ 55°C
Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life - Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
ominaisuudet - Sähköinen Life 10,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Rocker Switch SPST 10A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Nykyinen arvostelu 10A (AC)