Koti > Tuotteet > kytkimet > Keinukytkimet > RA43HC1921
RA43HC1921
RA43HC1921
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RA43HC1921 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RA43HC1921
Valmistaja E-Switch
Kuvaus POWER ROCKER SWITCH 22MM X 19.2M
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero RA43HC1921 Valmistaja E-Switch
Kuvaus POWER ROCKER SWITCH 22MM X 19.2M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80674 pcs Tietolomake RA4 Series DatasheetRA43HC1921 Drawing
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 125V
päättyminen Style PC Pin kytkin Toiminta On-Mom
Sarja RA4, LAMB Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 22.00mm x 19.20mm
Pakkaus Bulk Muut nimet EG5679
Käyttölämpötila -20°C ~ 105°C Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Valaistus Voltage (Nimellinen) -
Valaistus tyyppi, Color - ominaisuudet -
Sähköinen Life 10,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Rocker Switch DPDT 16A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Nykyinen arvostelu 16A (AC) Väri - Toimilaitteen / Cap Red