Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ECS-MPI4040R3-220-R
ECS-MPI4040R3-220-R
ECS-MPI4040R3-220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECS-MPI4040R3-220-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECS-MPI4040R3-220-R
Valmistaja ECS Inc. International
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.1A 408 MOHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs7000 pcs10500 pcs
Product parameter
Osa numero ECS-MPI4040R3-220-R Valmistaja ECS Inc. International
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.1A 408 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 110440 pcs Tietolomake ECS-MPI4040 Series Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm) suojaus Shielded