EPC2010C
EPC2010C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EPC2010C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EPC2010C
Valmistaja EPC
Kuvaus TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero EPC2010C Valmistaja EPC
Kuvaus TRANS GAN 200V 22A BUMPED DIE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20217 pcs Tietolomake EPC2010C Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 3mA
Vgs (Max) +6V, -4V teknologia GaNFET (Gallium Nitride)
Toimittaja Device Package Die Outline (7-Solder Bar) Sarja eGaN®
RDS (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 12A, 5V Tehonkulutus (Max) -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Die
Muut nimet 917-1085-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.3nC @ 5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V Valua lähde jännite (Vdss) 200V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 22A (Ta) Surface Mount Die Outline (7-Solder Bar) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 22A (Ta)
Liittyvät tuotteet
EPC2010 Image
  • Osa#:EPC2010
  • valmistajat:EPC
  • Kuvaus:TRANS GAN 200V 12A BUMPED DIE