Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25832A4106K9
B25832A4106K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25832A4106K9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25832A4106K9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 640VAC QC TERM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B25832A4106K9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 640VAC QC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4397 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 640V Toleranssi ±10%
päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Sarja B25832