Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25835B1225K17
B25835B1225K17
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25835B1225K17 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25835B1225K17
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 2.1KVAC QC TERM
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B25835B1225K17 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 2.1KVAC QC TERM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5704 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 2100V (2.1kV) Toleranssi ±10%