Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32021A3222M000
B32021A3222M000
B32021A3222M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32021A3222M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32021A3222M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 20% 1.5KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32021A3222M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2200PF 20% 1.5KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 340926 pcs Tietolomake B32021-26 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1500V (1.5kV)
Voltage Rating - AC 300V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Sarja B32021 Arvioinnit Y2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4079
B32021A3222M
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 35 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 2200pF