Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32361A2157J050
B32361A2157J050
B32361A2157J050
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32361A2157J050 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32361A2157J050
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 150UF 5% 250VAC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B32361A2157J050 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 150UF 5% 250VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3355 pcs Tietolomake UPS Systems BriefB32361,2 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Toleranssi ±5%
päättyminen Threaded, Male Koko / Dimension 2.500" Dia (63.50mm)