Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C0225K289
B32520C0225K289
B32520C0225K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C0225K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C0225K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5200 pcs
Product parameter
Osa numero B32520C0225K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva