Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C3154J000
B32520C3154J000
B32520C3154J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C3154J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C3154J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32520C3154J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 306715 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Sarja B32520 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1199
B32520C3154J
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.15µF