Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C6273K289
B32520C6273K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C6273K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C6273K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 400VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero B32520C6273K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 523667 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.027µF