Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32521C3334M189
B32521C3334M189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32521C3334M189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32521C3334M189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 20% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
5200 pcs
Product parameter
Osa numero B32521C3334M189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 20% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva